top of page

Bērnu dienas nometne "Iekāp citās kurpēs"

“Iekāp citās kurpēs” ir nometne, kuras laikā bērniem un jaunieši būs iespēja iepazīt katram sevi un mūsu kultūru. Meklēsim, kas ukraiņu un latviešu kultūrā ir kopīgs, un atšķirīgs ar mākslas un mūzikas palīdzību. Katru dienu veltīsim laiku, lai uzzinātu ko jaunu par latviešu valodu. Un protams, kā gan bez spēlēm, pārgājieniem, ekskursijām un piedzīvojumiem :)

Nometne notiek no 1.  līdz 5. jūlijam Rīgas Katoļu ģimnāzijā (O. Vācieša 6)

Pieteikšanās elektroniski no 26. jūnija plkst. 10.00 Pieteikšanās links būs pieejams šeit: https://www.facebook.com/apvienibadrkt

 

Pieteikumus apstrādāsim pieteikšanās secībā, un šīs anketas aizpildīšana negarantē Jūsu bērnam vietu nometnē. Mēs noteikti ar Jums sazināsimies, kad būs zināmi rezultāti!

Nometnes programma

«Перевзуйся в моє взуття» – це табір, під час якого діти та молодь матимуть можливість пізнати себе та нашу культуру. Шукаймо спільного та відмінного в українській та латвійській культурах за допомогою мистецтва та музики. Давайте щодня витрачати час на те, щоб дізнатися щось нове про латиську мову. Ну і звичайно ж, як же без ігор, походів, екскурсій та пригод :)

Табір проходить з 1 по 5 липня в Ризькій Католицькій Гімназії  (O. Vācieša 6)

Нагадуємо, що ми розглядатимемо заявки в порядку надходження, і заповнення цієї форми не гарантує Вашій дитині місце в таборі. Ми обов'язково зв'яжемося з вами, коли будуть відомі результати!

Час, від якого ви можете подати заявку: 26.06.2024 10:00. Лінк буде тут: https://www.facebook.com/apvienibadrkt

Програма табору

bottom of page